Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Java. Co znamená pojem Java z kategorie Software?

Co to je Java? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Java

V květnu 1995 vytvořila americká společnost Sun Microsystems jeden z nejzásadnějších programovacích jazyků, který pojmenovala Java. Do dnešních dob se jedná o jeden z nejpoužívanějších programovacích jazyků na celém světě. Po dvanácti letech od vzniku uvolnila společnost Sun Microsystems svůj jazyk jako open source, což znamená, že zveřejnila zdrojové kódy.

Význam slova, termín, co je to Java? Odborný termín, výraz, slovo Java. Co znamená pojem Java z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Java s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Java je v kategorii Software

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, slovník, definice, co znamená, slovo, Software, co to je, informace, heslo, formulace, vysvětlení, popis, význam, přesný výraz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Java? resp. co je to Java? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Java, odpověď na dotaz co je to Java?. Víte např. kdo to je Tenorista? Znáte a víte kdo je Afrodita? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Java i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?