Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Java. Co znamená pojem Java z kategorie Software?

Co to je Java? Význam slova

Co znamená termín Java? Vysvětlení pojmu, definice hesla

V květnu 1995 vytvořila americká společnost Sun Microsystems jeden z nejzásadnějších programovacích jazyků, který pojmenovala Java. Do dnešních dob se jedná o jeden z nejpoužívanějších programovacích jazyků na celém světě. Po dvanácti letech od vzniku uvolnila společnost Sun Microsystems svůj jazyk jako open source, což znamená, že zveřejnila zdrojové kódy.

Význam slova, termín, co je to Java? Odborný termín, výraz, slovo Java. Co znamená pojem Java z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Java sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Java je v kategorii Software

Klíčová slova: slovo, význam, význam slova, co to je, heslo, pojem, Software, přesný význam, Software, Java, definice, popis, slovník, přesný výraz, wiki

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Java? resp. jaká je definice termínu Java? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Java, odpověď na dotaz co je to Java?. Víte např. kdo to je Tenorista? Znáte a víte kdo je Afrodita? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?