Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Java. Co znamená pojem Java z kategorie Software?

Co to je Java? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Java

V květnu 1995 vytvořila americká společnost Sun Microsystems jeden z nejzásadnějších programovacích jazyků, který pojmenovala Java. Do dnešních dob se jedná o jeden z nejpoužívanějších programovacích jazyků na celém světě. Po dvanácti letech od vzniku uvolnila společnost Sun Microsystems svůj jazyk jako open source, což znamená, že zveřejnila zdrojové kódy.

Význam slova, termín, co je to Java? Odborný termín, výraz, slovo Java. Co znamená pojem Java z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Java můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Java se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: wiki, informace, Java, pojem, definice, přesný výraz, popis, co to je, popis, význam slova, slovo, co znamená, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Java? resp. jaký je přesný význam slova Java? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Java, odpověď na dotaz co je to Java?. Víte např. kdo to je Tenorista? Znáte a víte kdo je Afrodita? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?