Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co to je Jailbreak? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Jailbreak

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.

Význam slova, termín, co je to Jailbreak? Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Jailbreak můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Jailbreak je v sekci Software

Klíčová slova: Software, vysvětlení, heslo, pojem, slovník, Jailbreak, informace, význam, přesný výraz, co znamená, wiki, Software, přesný význam, popis, formulace, Jailbreak

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Jailbreak? resp. co přesně znamená slovo Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Masový vrah? Znáte a víte kdo je Býložravec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Jailbreak i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem