Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co to je Jailbreak? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Jailbreak

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.

Význam slova, termín, co je to Jailbreak? Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Jailbreak s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Jailbreak je v kategorii Software

Klíčová slova: co znamená, co to je, Jailbreak, přesný výraz, definice, vysvětlení, pojem, význam slova, informace, synonymum, význam, slovník, Software, Software, heslo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Jailbreak? resp. co znamená slovo Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Kacíř? Znáte a víte kdo je Džihádista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Jailbreak i v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem