Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co to je Jailbreak? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Jailbreak

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.

Význam slova, termín, co je to Jailbreak? Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Jailbreak se nachází v sekci Software

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, formulace, význam, wiki, Jailbreak, popis, heslo, pojem, vysvětlení, termín, synonymum, přesný výraz, slovo, definice, slovník

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Jailbreak? resp. co je to Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Marek Benda? Znáte a víte kdo je Býložravec? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem