Co je to?
Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Instagram?

Instagram je software pro iOS (Apple) a Android. Uživatelům dává možnost sdílet s přáteli svoje fotografie. Primárně určený pro iPhone a většinu zařízení s operačním systémem Android, avšak taktéž kompatibilní s iPad a iPod Touch. Poprvé se technologie objevila v obchodech v roce 2010.

Význam slova, termín, co je to Instagram? Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Instagram? Potom se o definici podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Instagram se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: Software, slovo, co to je, přesný význam, formulace, Software, popis, co znamená, význam pojmu, slovník, Instagram, heslo, definice, informace, význam, vysvětlení

Co označuje termín Instagram? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Instagram? resp. jaký je význam slova Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Ivana Chýlková? Znáte a víte kdo je Sopranistka? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?