Co je to?
Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Instagram?

Instagram je software pro iOS (Apple) a Android. Uživatelům dává možnost sdílet s přáteli svoje fotografie. Primárně určený pro iPhone a většinu zařízení s operačním systémem Android, avšak taktéž kompatibilní s iPad a iPod Touch. Poprvé se technologie objevila v obchodech v roce 2010.

Význam slova, termín, co je to Instagram? Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Instagram? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Instagram je v kategorii Software

Klíčová slova: Instagram, informace, Software, popis, heslo, pojem, co znamená, Instagram, přesný význam, formulace, přesný výraz, slovník, Software, termín, definice, slovo

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Instagram dozvíte následující

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Instagram? resp. co vlastně znamená slovo Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Jehova? Znáte a víte kdo je Sopranistka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Instagram v jiné sekci než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?