Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ICQ

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.

Význam slova, termín, co je to ICQ? Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ICQ? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín ICQ se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: popis, formulace, termín, Software, přesný výraz, informace, přesný význam, co znamená, Software, synonymum, wiki, heslo, význam slova, slovo, význam pojmu, slovník

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená ICQ? resp. jaký je význam pojmu ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je William Shakespeare? Znáte a víte kdo je Paladin? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.