Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ICQ

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.

Význam slova, termín, co je to ICQ? Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu ICQ sdílejte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem ICQ je v kategorii Software

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, wiki, slovo, ICQ, popis, heslo, synonymum, co znamená, informace, co to je, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, Software, význam

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to ICQ? resp. jaká je definice slova ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Jehovista? Znáte a víte kdo je Paladin? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.