Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ICQ?

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.

Význam slova, termín, co je to ICQ? Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to ICQ? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem ICQ je v kategorii Software

Klíčová slova: význam pojmu, význam, heslo, přesný výraz, pojem, Software, přesný význam, synonymum, vysvětlení, slovník, slovo, formulace, význam slova, termín, Software

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to ICQ? resp. jaký je význam slova ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Soudruh? Znáte a víte kdo je Zikmund? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.