Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hangouts

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.

Význam slova, termín, co je to Hangouts? Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Hangouts můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hangouts je v kategorii Software

Klíčová slova: heslo, popis, Software, přesný význam, přesný výraz, definice, slovo, synonymum, Hangouts, co znamená, Hangouts, pojem, informace, vysvětlení, význam slova, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hangouts? resp. co se skrývá pod slovem Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Negr? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?