Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hangouts?

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.

Význam slova, termín, co je to Hangouts? Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hangouts sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Hangouts patří do sekce Software

Klíčová slova: slovo, formulace, co znamená, wiki, popis, slovník, význam slova, Software, informace, význam pojmu, pojem, heslo, definice, termín, Software

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Hangouts? resp. jaká je definice slova Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Kurátor? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?