Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hangouts

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.

Význam slova, termín, co je to Hangouts? Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hangouts se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: Hangouts, wiki, význam, pojem, informace, synonymum, Hangouts, Software, formulace, co znamená, vysvětlení, termín, slovník, heslo, Software, slovo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hangouts? resp. co to je Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je James Cameron? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hangouts v jiné sekci než Software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?