Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dashboard?

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.

Význam slova, termín, co je to Dashboard? Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Dashboard můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Dashboard se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: formulace, přesný význam, význam, co to je, význam slova, co znamená, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, definice, termín, popis, slovo, Software, pojem

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Dashboard? resp. co znamená Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Agronom? Znáte a víte kdo je Věra Jourová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.