Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Co znamená termín Dashboard? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.

Význam slova, termín, co je to Dashboard? Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Dashboard? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dashboard je v kategorii Software

Klíčová slova: heslo, přesný význam, Dashboard, co to je, informace, slovník, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, formulace, Software, definice, popis, co znamená, synonymum, význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dashboard? resp. jaký je význam pojmu Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Úderník? Znáte a víte kdo je Tomáš Hertl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Dashboard hledat i v jiných kategoriích (než Software) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.