Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Dashboard

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.

Význam slova, termín, co je to Dashboard? Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Dashboard sdílejte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Dashboard je v kategorii Software

Klíčová slova: termín, přesný výraz, slovník, Software, heslo, co znamená, význam slova, vysvětlení, synonymum, wiki, informace, význam pojmu, pojem, co to je, definice, Dashboard

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Dashboard? resp. co vlastně znamená slovo Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Kentaur? Znáte a víte kdo je Tomáš Hertl? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.