Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Co je to Crack? Význam slova

Co znamená termín Crack? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.

Význam slova, termín, co je to Crack? Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Crack doporučujeme sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Crack se nachází v sekci Software

Klíčová slova: slovo, přesný význam, heslo, co to je, slovník, význam slova, formulace, Crack, synonymum, co znamená, význam, vysvětlení, Crack, informace, Software, pojem

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Crack? resp. co znamená slovo Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Tatiana Vilhelmová? Znáte a víte kdo je Nimrod? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.