Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Co je to Crack? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Crack

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.

Význam slova, termín, co je to Crack? Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Crack můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Crack je v sekci Software

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, slovník, synonymum, wiki, význam, popis, vysvětlení, význam slova, termín, Software, přesný výraz, Crack, informace, definice

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Crack? resp. co znamená slovo Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Miloš Zeman? Znáte a víte kdo je Bílý kůň? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Crack hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.