Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Co je to Crack? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Crack

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.

Význam slova, termín, co je to Crack? Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Crack? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Crack je v sekci Software

Klíčová slova: termín, slovník, informace, Crack, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, pojem, popis, Software, wiki, přesný význam, Software, co znamená, slovo, co to je

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Crack? resp. co označuje slovo Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Blbeček? Znáte a víte kdo je Nimrod? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.