Co je to?
Definice výrazu Cortana. Co znamená odborný pojem Cortana z kategorie Software?

Co to je Cortana? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Cortana?

Cortana je produkt společnosti Microsoft. Jde o virtuální asistentku, kterou jsou vybaveny některé operační systémy Windows.
Cortana pracuje na základě hlasových povelů a stará se o seznam kontaktů, plánovací kalendář, otevírání aplikací, zasílání SMS i mailů, synchronizaci telefonu a počítače a podobně. Název této asistentky pochází z počítačové hry.

Význam slova, termín, co je to Cortana? Definice výrazu Cortana. Co znamená odborný pojem Cortana z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Cortana s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cortana patří do kategorie Software

Klíčová slova: termín, co znamená, Cortana, slovník, heslo, co to je, slovo, formulace, Software, Software, popis, přesný význam, wiki, přesný výraz, definice, význam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Cortana? resp. jaký je význam pojmu Cortana? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cortana, odpověď na dotaz co je to Cortana?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Michal Hrůza? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.