Co je to?
Definice výrazu Cortana. Co znamená odborný pojem Cortana z kategorie Software?

Co to je Cortana? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cortana?

Cortana je produkt společnosti Microsoft. Jde o virtuální asistentku, kterou jsou vybaveny některé operační systémy Windows.
Cortana pracuje na základě hlasových povelů a stará se o seznam kontaktů, plánovací kalendář, otevírání aplikací, zasílání SMS i mailů, synchronizaci telefonu a počítače a podobně. Název této asistentky pochází z počítačové hry.

Význam slova, termín, co je to Cortana? Definice výrazu Cortana. Co znamená odborný pojem Cortana z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cortana s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Cortana se nachází v sekci Software

Klíčová slova: slovo, pojem, Software, co to je, Software, informace, Cortana, přesný výraz, význam pojmu, termín, synonymum, vysvětlení, heslo, slovník, význam slova, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Cortana? resp. jaká je definice slova Cortana? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cortana, odpověď na dotaz co je to Cortana?. Víte např. kdo to je Richard Krajčo? Znáte a víte kdo je Michal Hrůza? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.