Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Co je to Aplikace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aplikace

Aplikace je slovo s více významy. Znamená použití nebo uplatnění, v lékařství je aplikace podáním léku, v juristice se jedná o realizaci práva, může se jednat i o ozdobu, která se umisťuje na jiný materiál nebo o software, který používají uživatelé IT.
Jako webová aplikace se označuje aplikace, kterou uživatel získá z webového serveru přes internet. Obliba webových aplikací je velká a stále roste. Důvodem této obliby je možnost využívání bez nutnosti instalace. Na tomto principu fungují například internetové obchody nebo online aukce.

Význam slova, termín, co je to Aplikace? Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aplikace? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Aplikace je v sekci Software

Klíčová slova: co to je, termín, formulace, popis, přesný výraz, pojem, popis, heslo, wiki, slovo, co znamená, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, definice

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Aplikace? resp. co je to Aplikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aplikace, odpověď na dotaz co je to Aplikace?. Víte např. kdo to je Republikán? Znáte a víte kdo je Jaromír Soukup? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aplikace v jiné sekci než Software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.