Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Co je to Aplikace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Aplikace

Aplikace je slovo s více významy. Znamená použití nebo uplatnění, v lékařství je aplikace podáním léku, v juristice se jedná o realizaci práva, může se jednat i o ozdobu, která se umisťuje na jiný materiál nebo o software, který používají uživatelé IT.
Jako webová aplikace se označuje aplikace, kterou uživatel získá z webového serveru přes internet. Obliba webových aplikací je velká a stále roste. Důvodem této obliby je možnost využívání bez nutnosti instalace. Na tomto principu fungují například internetové obchody nebo online aukce.

Význam slova, termín, co je to Aplikace? Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Aplikace? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Aplikace patří do sekce Software

Klíčová slova: Aplikace, význam pojmu, formulace, slovo, význam slova, Software, přesný význam, synonymum, informace, pojem, wiki, heslo, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Aplikace? resp. jaký je přesný význam slova Aplikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aplikace, odpověď na dotaz co je to Aplikace?. Víte např. kdo to je Republikán? Znáte a víte kdo je Jaromír Soukup? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Aplikace i v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.