Co je to?
Definice výrazu, termínu Antivirus. Co znamená odborný pojem Antivirus z kategorie Software?

Co je to Antivirus? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Antivirus

Antivirus neboli antivirový program je druh počítačového software. Antivir se používá k identifikaci, odstranění a zničení počítačových virů a malware. Tyto činnosti lze zajistit buď prohlídkou souborů na disku, kdy se vyhledávají sekvence odpovídající databázi počítačových virů, nebo zaznamenáváním nedůvěryhodných činností počítačového programu, které by mohlo znamenat infekci. Antivir se soubor pokusí opravit odstraněním viru, umístěním souboru do karantény nebo infikovaný soubor i vir smaže.

Význam slova, termín, co je to Antivirus? Definice výrazu, termínu Antivirus. Co znamená odborný pojem Antivirus z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Antivirus? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Antivirus patří do sekce Software

Klíčová slova: co znamená, Software, formulace, popis, heslo, definice, pojem, vysvětlení, popis, Software, slovo, význam, wiki, co to je, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Antivirus? resp. jaký je přesný význam slova Antivirus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antivirus, odpověď na dotaz co je to Antivirus?. Víte např. kdo to je Rentiér? Znáte a víte kdo je Herobrine? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.