Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co to je Antispyware? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Antispyware?

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.

Význam slova, termín, co je to Antispyware? Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Antispyware patří do sekce Software

Klíčová slova: vysvětlení, definice, význam pojmu, Software, přesný význam, Antispyware, slovník, heslo, význam slova, formulace, pojem, popis, co to je, informace, Antispyware, wiki

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Antispyware? resp. co je to Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Krupiér? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Antispyware i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?