Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co to je Antispyware? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Antispyware

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.

Význam slova, termín, co je to Antispyware? Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Antispyware s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Antispyware je v kategorii Software

Klíčová slova: význam, heslo, význam pojmu, pojem, Software, přesný význam, přesný výraz, popis, význam slova, co to je, Software, vysvětlení, synonymum, popis, formulace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Antispyware? resp. jaká je definice termínu Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Dorian Gray? Znáte a víte kdo je Šmejdíř? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Antispyware v jiné sekci než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?