Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Antispam?

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.

Význam slova, termín, co je to Antispam? Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Antispam s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Antispam se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, heslo, význam slova, informace, Antispam, význam pojmu, přesný výraz, Software, vysvětlení, termín, popis, slovo, definice, Software, synonymum, formulace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Antispam? resp. jaký je význam slova Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Semetrika? Znáte a víte kdo je Parsifal? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem