Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Co je to Antispam? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Antispam

Nevyžádané reklamní e-maily zamořují uživatelské schránky, což si žádá patřičné protiopatření. Na tomto principu funguje antispamový filtr, který podporuje drtivá většina e-mailů.
Problém spamu se objevil v devadesátých letech 20. století. Během let jeho počet neuvěřitelně narostl a v dnešní době dosahuje kolem 80% všech přijatých zpráv globálně.

Význam slova, termín, co je to Antispam? Definice odborného termínu, slova Antispam. Co znamená pojem Antispam z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Antispam? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Antispam patří do sekce Software

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, přesný význam, Software, heslo, popis, význam slova, vysvětlení, formulace, synonymum, informace, popis, význam pojmu

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Antispam? resp. jaký je přesný význam slova Antispam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispam, odpověď na dotaz co je to Antispam?. Víte např. kdo to je Hoggy? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem