Co je to?
Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Co je to Android? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Android

Jako android se označuje umělý člověk, robot, který vypadá, myslí a chová se jako člověk. Jiný, v současnosti velmi rozšířený význam, je název operačního systému, který slouží různým mobilním zařízením jako tablet, navigace, chytrý telefon nebo PDA.
Operační systém android vychází ze systému Linux a přináší uživatelsky příjemné prostředí. Systém android je stále vylepšován a existuje ve více verzích.

Význam slova, termín, co je to Android? Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Android sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Android patří do sekce Software

Klíčová slova: co znamená, popis, význam pojmu, Software, definice, popis, formulace, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, význam slova, slovo, význam, Software, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Android? resp. jaký je přesný význam slova Android? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Android, odpověď na dotaz co je to Android?. Víte např. kdo to je Jan Amos Komenský? Znáte a víte kdo je Animátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Android hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.