Co je to?
Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Co je to Android? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Android

Jako android se označuje umělý člověk, robot, který vypadá, myslí a chová se jako člověk. Jiný, v současnosti velmi rozšířený význam, je název operačního systému, který slouží různým mobilním zařízením jako tablet, navigace, chytrý telefon nebo PDA.
Operační systém android vychází ze systému Linux a přináší uživatelsky příjemné prostředí. Systém android je stále vylepšován a existuje ve více verzích.

Význam slova, termín, co je to Android? Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Android se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: definice, slovník, Android, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, formulace, wiki, informace, co znamená, Software, význam slova, význam pojmu, pojem, heslo, Android

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Android? resp. jaký je význam pojmu Android? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Android, odpověď na dotaz co je to Android?. Víte např. kdo to je Jaroslav Kubera? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Android v jiné sekci než Software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.