Co je to?
Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Co je to Android? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Android?

Jako android se označuje umělý člověk, robot, který vypadá, myslí a chová se jako člověk. Jiný, v současnosti velmi rozšířený význam, je název operačního systému, který slouží různým mobilním zařízením jako tablet, navigace, chytrý telefon nebo PDA.
Operační systém android vychází ze systému Linux a přináší uživatelsky příjemné prostředí. Systém android je stále vylepšován a existuje ve více verzích.

Význam slova, termín, co je to Android? Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Android) můžete sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Android patří do sekce Software

Klíčová slova: termín, definice, co to je, co znamená, pojem, informace, Software, význam slova, přesný výraz, wiki, vysvětlení, slovník, formulace, heslo, Android

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Android? resp. jaký je přesný význam slova Android? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Android, odpověď na dotaz co je to Android?. Víte např. kdo to je Jan Amos Komenský? Znáte a víte kdo je Animátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.