Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo AdBlock. Co znamená pojem AdBlock z kategorie Software?

Co to je AdBlock? Význam slova

Co znamená termín AdBlock? Vysvětlení pojmu, definice hesla

AdBlock je doplněk webového prohlížeče, který blokuje načítání reklam (případně jiných částí stránky). Stránky bez reklam se načítají rychleji a snižuje se množství přenesených dat, což je výhodné především u mobilního připojení prostřednictvím telefonu. Adblock může zvýšit bezpečnost připojení, protože některé agresivní reklamy mohou obsahovat malware nebo viry.
Provozovatelé webů však nevidí AdBlock u uživatelů rádi. Příjmy z reklam jsou často jediným jejich příjmem. Někteří proto těmto uživatelům blokují přístup k webu, případně jim nabízejí placený přístup bez reklam.

Význam slova, termín, co je to AdBlock? Odborný termín, výraz, slovo AdBlock. Co znamená pojem AdBlock z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (AdBlock) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz AdBlock je v kategorii Software

Co znamená pojem AdBlock? Výraz, definice slova z Wikipedie

Adblock je označení pro různá rozšíření webových prohlížečů, která umožňují blokování částí obsahu webové stránky, zejména reklam.
Blokováním se může výrazně snížit velikost přenášených dat, což v důsledku zrychlí načítání a může vést k úspoře mobilních dat, výhodné při tarifech s omezeným množstvím dat na měsíc. Některé reklamy jsou adblockem pouze skrývány, takže k přenosu a načtení do prohlížeče dojde. Webová stránka se bez reklam může stát přehlednější, protože neobsahuje potenciálně rušící prvky. Dalším argumentem pro blokování reklamy je zvýšení bezpečnosti, protože reklamní sítě někdy vybírají peníze za zavádějící nebo podvodnou inzerci.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, informace, synonymum, Software, význam, slovník, slovo, formulace, AdBlock, definice, přesný výraz, popis, přesný význam, význam slova, co to je

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo AdBlock? resp. jaká je definice termínu AdBlock? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AdBlock, odpověď na dotaz co je to AdBlock?. Víte např. kdo to je Antonín Koniáš? Znáte a víte kdo je Umělec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.