Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Zápočet

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.

Význam slova, termín, co je to Zápočet? Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Zápočet můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Zápočet se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: co znamená, heslo, přesný význam, slovník, pojem, popis, termín, přesný výraz, Zápočet, vysvětlení, co to je, význam, wiki, informace, Školství

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Zápočet? resp. jaký je přesný význam slova Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Absolvent? Znáte a víte kdo je Buddha? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zápočet i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.