Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Zápočet?

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.


Co je to Zápočet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Zápočet? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zápočet patří do sekce Školství

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, slovník, terminologie, co to je, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, definice pojmu, termín, lexikon, odborné názvosloví, synonymum, význam, popis, co je to Zápočet?, názvosloví, Zápočet


Pojem Zápočet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Zápočet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Zápočet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Zápočet ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zápočet na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápočet ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zápočet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočet například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zápočet? resp. co přesně označuje termín Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Rom? Znáte a víte kdo je Heraldik? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.