Co je to?
Definice výrazu Výchovný ústav. Co znamená odborný pojem Výchovný ústav z kategorie Školství?

Co to je Výchovný ústav? Význam slova

Co znamená termín Výchovný ústav? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Výchovný ústav je výchovná, vzdělávací a sociální instituce, jejímž úkolem je péče o děti, které jsou starší než 15 let a mají závažné poruchy chování, kvůli kterým jim byla nařízena ochranná nebo ústavní výchova.
Ústavy pro děti s nařízenou ústavní výchovou jsou oddělené od ústavů pro děti s uloženou ochrannou výchovou. Výjimečně zde mohou být umístěny i mladší děti.

Význam slova, termín, co je to Výchovný ústav? Definice výrazu Výchovný ústav. Co znamená odborný pojem Výchovný ústav z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Výchovný ústav se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: význam slova, informace, definice, význam, vysvětlení, slovo, popis, formulace, Školství, přesný výraz, Školství, přesný význam, slovník, význam pojmu, co znamená, Výchovný ústav

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Výchovný ústav? resp. co je to Výchovný ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výchovný ústav, odpověď na dotaz co je to Výchovný ústav?. Víte např. kdo to je Čůza? Znáte a víte kdo je Skopčák? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Výchovný ústav hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.