Co je to?
Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Co je to Učební plán? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Učební plán

Učební plán je plán jednotlivých předmětů ve výuce a jejich celková hodinová dotace pro jednotlivé ročníky. Počet vyučovacích hodin v učebním plánu pro ročník násobkem týdenního počtu vyučovacích hodin v předmětu s počtu týdnů výuky za období školního roku.
Celkový počet hodin v učebním plánu za výuku předmětu lze získat součtem hodin za jednotlivé ročníky. Učební plán by měl odpovídat přehledu v rozvržení rámcového vzdělávacího programu a školního vzdělávacího programu.

Význam slova, termín, co je to Učební plán? Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Učební plán se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: vysvětlení, význam, Školství, formulace, přesný význam, pojem, co znamená, popis, co to je, Učební plán, význam slova, slovo, wiki, informace, Školství, slovník

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Učební plán? resp. jaký je přesný význam slova Učební plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Učební plán, odpověď na dotaz co je to Učební plán?. Víte např. kdo to je Sanitář? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.