Co je to?
Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Co je to Učební plán? Význam slova

Co znamená termín Učební plán? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Učební plán je plán jednotlivých předmětů ve výuce a jejich celková hodinová dotace pro jednotlivé ročníky. Počet vyučovacích hodin v učebním plánu pro ročník násobkem týdenního počtu vyučovacích hodin v předmětu s počtu týdnů výuky za období školního roku.
Celkový počet hodin v učebním plánu za výuku předmětu lze získat součtem hodin za jednotlivé ročníky. Učební plán by měl odpovídat přehledu v rozvržení rámcového vzdělávacího programu a školního vzdělávacího programu.

Význam slova, termín, co je to Učební plán? Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Učební plán? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Učební plán patří do sekce Školství

Klíčová slova: význam pojmu, termín, popis, definice, slovo, co znamená, Školství, význam, popis, formulace, pojem, synonymum, heslo

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Učební plán? resp. jaký je přesný význam slova Učební plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Učební plán, odpověď na dotaz co je to Učební plán?. Víte např. kdo to je Drúz? Znáte a víte kdo je Advokát? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Učební plán i v jiných kategoriích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.