Co je to?
Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Co je to ŠVP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ŠVP?

ŠVP je zkratka pro školní vzdělávací program. Jedná se o zásadní dokument vytvářený školou na základě rámcového vzdělávacího programu. ŠVP podrobně rozpracovává klíčové kompetence žáka a témata výuky. Umožňuje škole vlastní rozdělení obsahu vzdělávání do předmětů či modulů.
Vydává ho ředitel školy, který ho schvaluje a zodpovídá za něj. Program se upravuje podle změn RVP a podle možností a potřeb školy.

Význam slova, termín, co je to ŠVP? Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu ŠVP sdílejte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín ŠVP je v kategorii Školství

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, přesný výraz, ŠVP, formulace, slovo, přesný význam, informace, slovník, ŠVP, význam slova, co znamená, Školství, pojem, vysvětlení, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova ŠVP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ŠVP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ŠVP, odpověď na dotaz co je to ŠVP?. Víte např. kdo to je Občan? Znáte a víte kdo je Jaromír Jágr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu ŠVP i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.