Co je to?
Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Co je to ŠVP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ŠVP?

ŠVP je zkratka pro školní vzdělávací program. Jedná se o zásadní dokument vytvářený školou na základě rámcového vzdělávacího programu. ŠVP podrobně rozpracovává klíčové kompetence žáka a témata výuky. Umožňuje škole vlastní rozdělení obsahu vzdělávání do předmětů či modulů.
Vydává ho ředitel školy, který ho schvaluje a zodpovídá za něj. Program se upravuje podle změn RVP a podle možností a potřeb školy.

Význam slova, termín, co je to ŠVP? Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to ŠVP? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín ŠVP patří do sekce Školství

Klíčová slova: popis, synonymum, termín, přesný výraz, popis, definice, přesný význam, co to je, Školství, wiki, Školství, informace, heslo, formulace, slovník

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená ŠVP? resp. jaká je definice slova ŠVP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ŠVP, odpověď na dotaz co je to ŠVP?. Víte např. kdo to je Cizinec? Znáte a víte kdo je Rychtář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.