Co je to?
Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.

Význam slova, termín, co je to Strukturované učení? Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Strukturované učení) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Strukturované učení patří do sekce Školství

Klíčová slova: Školství, heslo, definice, co znamená, vysvětlení, přesný význam, pojem, informace, wiki, Strukturované učení, slovník, slovo, synonymum, význam slova, popis

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Strukturované učení? resp. jaký je přesný význam slova Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Statutární Zástupce? Znáte a víte kdo je Kacíř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Strukturované učení hledat i v jiných kategoriích (než Školství) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?