Co je to?
Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.

Význam slova, termín, co je to Strukturované učení? Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Strukturované učení sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Strukturované učení patří do sekce Školství

Klíčová slova: wiki, slovo, popis, význam, co to je, heslo, pojem, definice, slovník, termín, Školství, co znamená, formulace, Strukturované učení, Strukturované učení, vysvětlení

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Strukturované učení? resp. co znamená výraz Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Ilustrátor? Znáte a víte kdo je Fízl? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Strukturované učení v jiné sekci než Školství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?