Co je to?
Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.

Význam slova, termín, co je to Strukturované učení? Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Strukturované učení můžete samozřejmě sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Strukturované učení je v sekci Školství

Klíčová slova: pojem, informace, význam slova, formulace, synonymum, Školství, Strukturované učení, Strukturované učení, význam pojmu, popis, slovo, slovník, Školství, heslo, přesný výraz, přesný význam

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Strukturované učení? resp. jaký je přesný význam slova Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Feťák? Znáte a víte kdo je Fízl? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?