Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Co to je Stipendium? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Stipendium?

Stipendium je označení pro peněžitou formu podpory studentů a také mladých vědátorů. Uděluje se po splnění určitých podmínek, kterými mohou být např. sociální či politické důvody nebo velmi úspěšné studijní výsledky a tvůrčí úspěchy.
Cílem stipendia je podpora studentů v těch aktivitách, které souvisejí se studiem. Každá vysoká škola má své stipendijní programy.

Význam slova, termín, co je to Stipendium? Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Stipendium s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Stipendium je v kategorii Školství

Klíčová slova: význam pojmu, informace, definice, Stipendium, synonymum, slovník, přesný význam, co znamená, Školství, co to je, pojem, vysvětlení, význam slova, slovo, přesný výraz, formulace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Stipendium? resp. co znamená slovo Stipendium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stipendium, odpověď na dotaz co je to Stipendium?. Víte např. kdo to je Jiří Dienstbier? Znáte a víte kdo je Živnostník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.