Co je to?
Definice výrazu Soft skills. Co znamená odborný pojem Soft skills z kategorie Školství?

Co to je Soft skills? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Soft skills

Soft skills, interpersonální neboli měkké dovednosti, jsou schopnosti zařazené do oblasti chování. Jedná se o dovednost komunikace, spolupráce a jednání, organizace, rozhodování, řešení konfliktů, sebereflexe, empatie, samostatnosti a podobně. Vztahují se k emoční inteligenci a doplňují tvrdé dovednosti.
Soft skills jsou důležité pro výkon především manažerských nebo obchodních profesí. Vyžadují se pro odbornou způsobilost a bývají prověřovány u pracovních pohovorů. Pokud člověk nemá měkké dovednosti vrozené, může se je do určité míry naučit.

Význam slova, termín, co je to Soft skills? Definice výrazu Soft skills. Co znamená odborný pojem Soft skills z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Soft skills) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Soft skills patří do sekce Školství

Klíčová slova: Školství, co znamená, Školství, formulace, slovník, význam slova, heslo, Soft skills, vysvětlení, popis, synonymum, informace, přesný význam, slovo, termín

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Soft skills? resp. co znamená Soft skills? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soft skills, odpověď na dotaz co je to Soft skills?. Víte např. kdo to je Jaromír Soukup? Znáte a víte kdo je Antonín Koniáš? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.