Co je to?
Definice výrazu Soft skills. Co znamená odborný pojem Soft skills z kategorie Školství?

Co to je Soft skills? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Soft skills?

Soft skills, interpersonální neboli měkké dovednosti, jsou schopnosti zařazené do oblasti chování. Jedná se o dovednost komunikace, spolupráce a jednání, organizace, rozhodování, řešení konfliktů, sebereflexe, empatie, samostatnosti a podobně. Vztahují se k emoční inteligenci a doplňují tvrdé dovednosti.
Soft skills jsou důležité pro výkon především manažerských nebo obchodních profesí. Vyžadují se pro odbornou způsobilost a bývají prověřovány u pracovních pohovorů. Pokud člověk nemá měkké dovednosti vrozené, může se je do určité míry naučit.

Význam slova, termín, co je to Soft skills? Definice výrazu Soft skills. Co znamená odborný pojem Soft skills z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Soft skills s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Soft skills se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: význam, heslo, význam slova, wiki, vysvětlení, slovo, co to je, přesný výraz, termín, definice, Školství, přesný význam, popis, význam pojmu, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Soft skills? resp. co to je Soft skills? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soft skills, odpověď na dotaz co je to Soft skills?. Víte např. kdo to je Jaromír Soukup? Znáte a víte kdo je Antonín Koniáš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Soft skills hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.