Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Semestr. Co znamená pojem Semestr z kategorie Školství?

Co to je Semestr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Semestr?

Semestr je pojmenování pro akademický půlrok na vysoké škole, zhruba odpovídá 1. a 2. pololetí. Na vysoké škole se rozlišuje zimní a letní semestr. Obě tyto části jsou uzavřeny udělováním zápočtů, z nichž některé jsou podmíněny vypracováním seminárních prací nebo jinými úkoly. Po semestru následuje zkouškové období, ve kterém musí být vykonány požadované zkoušky.

Význam slova, termín, co je to Semestr? Odborný termín, výraz, slovo Semestr. Co znamená pojem Semestr z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Semestr doporučujeme sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Semestr se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: heslo, co to je, definice, wiki, přesný výraz, význam, význam pojmu, Semestr, Školství, slovo, formulace, přesný význam, význam slova, Školství, vysvětlení, synonymum

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Semestr? resp. co znamená slovo Semestr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semestr, odpověď na dotaz co je to Semestr?. Víte např. kdo to je Hosteska? Znáte a víte kdo je Investor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.