Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Semestr. Co znamená pojem Semestr z kategorie Školství?

Co to je Semestr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Semestr?

Semestr je pojmenování pro akademický půlrok na vysoké škole, zhruba odpovídá 1. a 2. pololetí. Na vysoké škole se rozlišuje zimní a letní semestr. Obě tyto části jsou uzavřeny udělováním zápočtů, z nichž některé jsou podmíněny vypracováním seminárních prací nebo jinými úkoly. Po semestru následuje zkouškové období, ve kterém musí být vykonány požadované zkoušky.

Význam slova, termín, co je to Semestr? Odborný termín, výraz, slovo Semestr. Co znamená pojem Semestr z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Semestr patří do kategorie Školství

Klíčová slova: Školství, přesný výraz, slovo, význam pojmu, popis, pojem, Školství, Semestr, heslo, přesný význam, wiki, termín, Semestr, vysvětlení, synonymum, význam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Semestr? resp. co se skrývá pod slovem Semestr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semestr, odpověď na dotaz co je to Semestr?. Víte např. kdo to je Jiří Drahoš? Znáte a víte kdo je Investor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.