Co je to?
Definice výrazu, termínu Scio. Co znamená odborný pojem Scio z kategorie Školství?

Co je to Scio? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Scio?

Scio je jméno české firmy, která se zabývá vzděláváním jak ve škole, tak mimo školu. Je jednou ze společností, která provádí měření výsledků vzdělávání a také pořádá testy obecných studijních předpokladů a srovnávací zkoušky. Některé z testů využívají i střední a základní školy.
Zakladatelem Scia je Ondřej Šteffl. Původně společnost fungovala jako nadace s omezeným počtem pracovníků, od roku 2001 tyto počty a aktivity stále rozšiřuje pod obchodním názvem www.scio.cz, s.r.o.

Význam slova, termín, co je to Scio? Definice výrazu, termínu Scio. Co znamená odborný pojem Scio z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Scio? s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Scio je v sekci Školství

Klíčová slova: přesný význam, definice, vysvětlení, pojem, co to je, synonymum, popis, informace, termín, význam pojmu, wiki, slovo, Scio, formulace, heslo, význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Scio? resp. co přesně znamená slovo Scio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scio, odpověď na dotaz co je to Scio?. Víte např. kdo to je Jiří Dědeček? Znáte a víte kdo je Žalobce? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.