Co je to?
Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Co je to Poslední zvonění? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Poslední zvonění?

Poslední zvonění je tradice praktikovaná a udržovaná na středních školách, kdy studenti maturitního ročníku mají poslední den výuky před tzv. svatým týdnem, tj. týdnem volna určeným na přípravu k maturitní zkoušce. Tento den výuka už zpravidla neprobíhá, studenti se převlékají do kostýmů a masek a obcházejí s kasičkami třídy, často též vyrážejí do ulic měst. Kdo jim nepřispěje několika drobnými, může se dočkat nemilého překvapení v podobě pocákání nějakou nepříjemnou voňavkou, umazáním od něčeho nebo jiného naschválu. Z tohoto důvodu je lepší se těmto průvodům vyhnout, navíc vybrané peníze bývají nejčastěji utraceny za alkohol.

Význam slova, termín, co je to Poslední zvonění? Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Poslední zvonění se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam slova, heslo, Školství, Poslední zvonění, význam, slovo, přesný výraz, formulace, synonymum, Školství, wiki, slovník, informace, přesný význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Poslední zvonění? resp. jaký je přesný význam slova Poslední zvonění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Poslední zvonění, odpověď na dotaz co je to Poslední zvonění?. Víte např. kdo to je Jiří Dědeček? Znáte a víte kdo je Vampír? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Poslední zvonění hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.