Co je to?
Definice výrazu, termínu Omalovánka. Co znamená odborný pojem Omalovánka z kategorie Školství?

Co je to Omalovánka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Omalovánka

Omalovánka je druh kresby, která se skládá pouze z čar. Ty znázorňují jen obrys výsledného obrazu. Jeho celkovou podobu pak určuje uživatel, který ho musí vyplnit vhodnými barvami buď podle předlohy nebo podle vlastní fantazie.
Klasická omalovánka je na papíru a maluje se na ni pastelkami, vodovými barvami nebo voskovkami. Novějším druhem jsou omalovánky v počítači, kde fungují na podobném principu, pouze barvy a štětec jsou virtuální. Pomocí malování se rozvíjí jemná motorika a poznávání barev. Omalovánky používají i dospělí jako odregování, psychologové pak k diagnostice chorob.

Význam slova, termín, co je to Omalovánka? Definice výrazu, termínu Omalovánka. Co znamená odborný pojem Omalovánka z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Omalovánka můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Omalovánka se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: slovník, termín, význam, význam pojmu, popis, co to je, heslo, pojem, přesný význam, slovo, přesný výraz, Školství, co znamená, informace, Školství

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Omalovánka? resp. co znamená Omalovánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omalovánka, odpověď na dotaz co je to Omalovánka?. Víte např. kdo to je Zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Sámo? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.