Co je to?
Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Co je to MSc? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova MSc

MSc neboli Master of Science je zkratka vysokoškolského magisterského titulu. V ČR není zcela běžný, lze ho získat pouze v některých oborech. Je srovnatelný s tituly Ing., Mgr.nebo MgA.
Titul MSc je obvyklý v mnoha jiných zemích světa, v Německu, Anglii, USA a dalších. Uděluje se po úspěšném zakončení vysokoškolského studia. Studium pro tento titul navazuje ve většině případů na bakalářské studium.

Význam slova, termín, co je to MSc? Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to MSc? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín MSc patří do sekce Školství

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, přesný výraz, popis, co znamená, termín, wiki, význam slova, co to je, heslo, informace, synonymum, vysvětlení, MSc, Školství

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená MSc? resp. jaká je definice slova MSc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MSc, odpověď na dotaz co je to MSc?. Víte např. kdo to je Mojžíš? Znáte a víte kdo je Vladimir Putin? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu MSc v jiné sekci než Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.