Co je to?
Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Co je to MSc? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu MSc

MSc neboli Master of Science je zkratka vysokoškolského magisterského titulu. V ČR není zcela běžný, lze ho získat pouze v některých oborech. Je srovnatelný s tituly Ing., Mgr.nebo MgA.
Titul MSc je obvyklý v mnoha jiných zemích světa, v Německu, Anglii, USA a dalších. Uděluje se po úspěšném zakončení vysokoškolského studia. Studium pro tento titul navazuje ve většině případů na bakalářské studium.

Význam slova, termín, co je to MSc? Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text MSc s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem MSc je v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, termín, informace, definice, význam slova, popis, wiki, význam, formulace, heslo, přesný výraz, význam pojmu, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to MSc? resp. jaký je význam slova MSc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MSc, odpověď na dotaz co je to MSc?. Víte např. kdo to je Mojžíš? Znáte a víte kdo je Vladimir Putin? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.