Co je to?
Odborný výraz, definice slova Montessori. Co znamená pojem Montessori z kategorie Školství?

Co je to Montessori? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Montessori

Montessori je příjmení významné italské vědkyně v oboru pedagogiky, která se stala proslulou především svými výchovnými a vzdělávacími metodami. Jako Montessori se označují i jí vytvořené školy a metody.
Maria Montessori byla významnou postavou nejen v pedagogice, ale i v medicíně, psychologii, filozofii, biologii a antropologii. Své ideje převedla do praxe a vydala je i knižně. Montessori školy úspěšně fungují po celém světě.

Význam slova, termín, co je to Montessori? Odborný výraz, definice slova Montessori. Co znamená pojem Montessori z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Montessori můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Montessori je v kategorii Školství

Klíčová slova: heslo, definice, Montessori, co to je, přesný význam, vysvětlení, informace, formulace, termín, přesný výraz, co znamená, popis, Školství, wiki, význam, pojem

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Montessori? resp. jaký je význam slova Montessori? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Montessori, odpověď na dotaz co je to Montessori?. Víte např. kdo to je Sofie Chrtková? Znáte a víte kdo je Šovinista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.