Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mgr?

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.

Význam slova, termín, co je to Mgr? Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mgr s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Mgr je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice, popis, význam pojmu, informace, co znamená, Mgr, popis, termín, Školství, co to je, význam, přesný význam, pojem, význam slova, slovník

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Mgr? resp. co znamená slovo Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Michael Kors? Znáte a víte kdo je OSVČ? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mgr i v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.