Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená termín Mgr? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.

Význam slova, termín, co je to Mgr? Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Mgr? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Mgr patří do sekce Školství

Klíčová slova: Mgr, popis, Školství, přesný výraz, význam slova, termín, informace, co znamená, synonymum, význam, heslo, definice, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Mgr? resp. co to je Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Michael Kors? Znáte a víte kdo je OSVČ? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.