Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mgr?

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.

Význam slova, termín, co je to Mgr? Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mgr s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Mgr se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: význam pojmu, definice, formulace, co to je, Mgr, synonymum, význam, přesný význam, Školství, Školství, co znamená, význam slova, vysvětlení, informace, heslo, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Mgr? resp. jaký je význam slova Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.