Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Co je to Mediální výchova? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Mediální výchova

Mediální výchova je poměrně novým směrem výchovy. Jejím cílem je seznámit vyučovaného se základními vědomostmi o tom, jak fungují současná média a jakou roli plní. Vzdělaný jedinec by se tak měl do mediální komunikace zapojovat aktivně, ale současně i nezávisle a poučeně.
Mediální výchova ho vede k tomu, aby uměl analyzovat příchozí sdělení, správně posoudit jejich věrohodnost a odhadnout jejich cíl.

Význam slova, termín, co je to Mediální výchova? Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Mediální výchova patří do kategorie Školství

Klíčová slova: pojem, slovník, popis, Mediální výchova, vysvětlení, význam slova, Mediální výchova, informace, co znamená, Školství, Školství, slovo, přesný výraz, wiki, termín, význam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Mediální výchova? resp. jaký je význam pojmu Mediální výchova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mediální výchova, odpověď na dotaz co je to Mediální výchova?. Víte např. kdo to je Matt Damon? Znáte a víte kdo je Venuše? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.