Co je to?
Definice výrazu, termínu Lesní školka. Co znamená odborný pojem Lesní školka z kategorie Školství?

Co je to Lesní školka? Význam slova

Co znamená termín Lesní školka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Lesní školka je jednou z alternativ předškolního vzdělávání. Myšlenka pochází ze Skandinávie a její podstatou je celodenní program v přírodě. Dovednosti dětí se rozvíjejí vlastními silami a v přímém kontaktu s přírodou za každého počasí.
Skupinku 10 -15 dětí doprovází dva dospělí. Vzdělání se uskutečňuje spontánně hrou a přímou zkušeností. Zázemím bývá srub, maringotka nebo jurta.

Význam slova, termín, co je to Lesní školka? Definice výrazu, termínu Lesní školka. Co znamená odborný pojem Lesní školka z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Lesní školka je v sekci Školství

Klíčová slova: synonymum, wiki, pojem, popis, Školství, definice, heslo, Lesní školka, význam slova, slovo, význam pojmu, co znamená, Lesní školka, přesný výraz, význam, termín

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Lesní školka? resp. co znamená Lesní školka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lesní školka, odpověď na dotaz co je to Lesní školka?. Víte např. kdo to je Novinář? Znáte a víte kdo je Aristokratka? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Lesní školka hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.