Co je to?
Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kombinované studium?

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kombinované studium s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kombinované studium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, vysvětlení, terminus technicus, názvosloví, popis, lexikon, význam pojmu, synonymum, termín, wiki, informace, co znamená, slovník, přesný význam, pojem, Školství, co je to Kombinované studium?


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Kombinované studium na Google.cz

Hledat termín Kombinované studium ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Kombinované studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Kombinované studium ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kombinované studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kombinované studium? resp. co to je Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Jiří Mádl? Znáte a víte kdo je Ivan Gašparovič? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.