Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Co je to Kolokvium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kolokvium

Kolokvium je slovo s více významy. Může jít o kolektivní rozhovor, shromáždění odborníků řešících společnou problematiku nebo také o zkoušku na vysoké škole. V tomto případě se jedná o ústní zkoušku, ovšem označení kolokvium je považováno za zastaralé.
Ten, kdo skládá tuto zkoušku, musí prokázat patřičné znalosti před odbornou komisí nebo zkoušejícím. Výsledkem je udělení osvědčení nebo titulu či jeho zamítnutí.

Význam slova, termín, co je to Kolokvium? Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kolokvium s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Kolokvium se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: přesný význam, popis, význam slova, definice, co znamená, co to je, Školství, pojem, informace, popis, heslo, formulace, synonymum, přesný výraz, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Kolokvium? resp. co znamená Kolokvium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolokvium, odpověď na dotaz co je to Kolokvium?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Dula? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kolokvium i v jiných kategoriích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.