Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Co je to Kolokvium? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kolokvium?

Kolokvium je slovo s více významy. Může jít o kolektivní rozhovor, shromáždění odborníků řešících společnou problematiku nebo také o zkoušku na vysoké škole. V tomto případě se jedná o ústní zkoušku, ovšem označení kolokvium je považováno za zastaralé.
Ten, kdo skládá tuto zkoušku, musí prokázat patřičné znalosti před odbornou komisí nebo zkoušejícím. Výsledkem je udělení osvědčení nebo titulu či jeho zamítnutí.

Význam slova, termín, co je to Kolokvium? Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Kolokvium můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kolokvium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: popis, wiki, význam, informace, termín, heslo, přesný význam, význam pojmu, Školství, definice, přesný výraz, Školství, vysvětlení, Kolokvium, formulace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Kolokvium? resp. co to je Kolokvium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolokvium, odpověď na dotaz co je to Kolokvium?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Dula? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kolokvium i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.