Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Co je to Kolokvium? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kolokvium

Kolokvium je slovo s více významy. Může jít o kolektivní rozhovor, shromáždění odborníků řešících společnou problematiku nebo také o zkoušku na vysoké škole. V tomto případě se jedná o ústní zkoušku, ovšem označení kolokvium je považováno za zastaralé.
Ten, kdo skládá tuto zkoušku, musí prokázat patřičné znalosti před odbornou komisí nebo zkoušejícím. Výsledkem je udělení osvědčení nebo titulu či jeho zamítnutí.

Význam slova, termín, co je to Kolokvium? Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kolokvium je v kategorii Školství

Klíčová slova: význam pojmu, Školství, vysvětlení, Školství, slovo, význam, co to je, Kolokvium, definice, popis, synonymum, wiki, formulace, informace, přesný výraz, přesný význam

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kolokvium? resp. jaký je význam pojmu Kolokvium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolokvium, odpověď na dotaz co je to Kolokvium?. Víte např. kdo to je Krampus? Znáte a víte kdo je Žid? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.