Co je to?
Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je to Kampus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kampus

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.

Význam slova, termín, co je to Kampus? Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kampus je v sekci Školství

Klíčová slova: informace, Školství, význam slova, slovník, přesný výraz, slovo, popis, přesný význam, vysvětlení, pojem, Kampus, synonymum, Kampus, heslo, definice, význam pojmu

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kampus? resp. co přesně znamená slovo Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je Fatalista? Znáte a víte kdo je Eva Horká? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.