Co je to?
Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Co je to Jedličkův ústav? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Jedličkův ústav?

Jedličkův ústav se nachází v Praze. Jde o zařízení pro děti a mladistvé, kteří mají nějaké tělesné postižení. Nejstarší český ústav tohoto typu (založen v roce 1913) poskytuje postiženým vzdělávání, sociální služby, rehabilitaci, rozvoj a využití schopností a dovedností. Zlepšuje tak kvalitu života handicapovaných i jejich rodin.
Název má Jedličkův ústav podle jména jednoho ze zakladatelů, MUDr. Rudolfa Jedličky.

Význam slova, termín, co je to Jedličkův ústav? Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Jedličkův ústav? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Jedličkův ústav je v sekci Školství

Klíčová slova: heslo, pojem, termín, přesný význam, Jedličkův ústav, formulace, přesný výraz, význam slova, co znamená, slovník, popis, synonymum, co to je, význam pojmu, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Jedličkův ústav? resp. co znamená slovo Jedličkův ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jedličkův ústav, odpověď na dotaz co je to Jedličkův ústav?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Jedličkův ústav hledat i v jiných kategoriích (než Školství) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.