Co je to?
Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Co je to Jedličkův ústav? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Jedličkův ústav?

Jedličkův ústav se nachází v Praze. Jde o zařízení pro děti a mladistvé, kteří mají nějaké tělesné postižení. Nejstarší český ústav tohoto typu (založen v roce 1913) poskytuje postiženým vzdělávání, sociální služby, rehabilitaci, rozvoj a využití schopností a dovedností. Zlepšuje tak kvalitu života handicapovaných i jejich rodin.
Název má Jedličkův ústav podle jména jednoho ze zakladatelů, MUDr. Rudolfa Jedličky.

Význam slova, termín, co je to Jedličkův ústav? Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Jedličkův ústav sdílejte se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Jedličkův ústav je v kategorii Školství

Klíčová slova: popis, co to je, význam, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, Školství, slovník, pojem, Jedličkův ústav, informace, Jedličkův ústav, wiki, formulace, termín

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Jedličkův ústav? resp. jaká je definice termínu Jedličkův ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jedličkův ústav, odpověď na dotaz co je to Jedličkův ústav?. Víte např. kdo to je Urolog? Znáte a víte kdo je Anděl? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Jedličkův ústav i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.