Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Co je to Interaktivní tabule? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Interaktivní tabule?

Interaktivní tabule je název velkoplošné obrazovky opatřené dotykovým senzorem, interaktivní plochy větších rozměrů nebo tabule s interaktivním povrchem. Do funkční sestavy patří ještě počítač a datový projektor. Tyto prvky jsou vzájemně propojeny.
Interaktivní tabule může být stojanová nebo s pevným umístěním na stěně. Pomocí projektoru se obraz přenáší z počítače na tabuli a ovládá se nebo doplňuje dotykem prstů nebo speciálními fixami.

Význam slova, termín, co je to Interaktivní tabule? Odborný výraz, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Interaktivní tabule? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Interaktivní tabule je v sekci Školství

Klíčová slova: definice, co znamená, co to je, heslo, slovník, wiki, slovo, přesný význam, význam pojmu, termín, informace, formulace, pojem, Interaktivní tabule, význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Interaktivní tabule? resp. co je to Interaktivní tabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interaktivní tabule, odpověď na dotaz co je to Interaktivní tabule?. Víte např. kdo to je Modista? Znáte a víte kdo je Snacha? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Interaktivní tabule hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.