Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Co je to Interaktivní tabule? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Interaktivní tabule

Interaktivní tabule je název velkoplošné obrazovky opatřené dotykovým senzorem, interaktivní plochy větších rozměrů nebo tabule s interaktivním povrchem. Do funkční sestavy patří ještě počítač a datový projektor. Tyto prvky jsou vzájemně propojeny.
Interaktivní tabule může být stojanová nebo s pevným umístěním na stěně. Pomocí projektoru se obraz přenáší z počítače na tabuli a ovládá se nebo doplňuje dotykem prstů nebo speciálními fixami.

Význam slova, termín, co je to Interaktivní tabule? Odborný výraz, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Interaktivní tabule sdílejte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Interaktivní tabule je v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, Interaktivní tabule, co znamená, význam slova, význam pojmu, význam, co to je, slovník, heslo, informace, přesný výraz, definice, pojem, wiki, slovo, synonymum

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Interaktivní tabule? resp. co znamená výraz Interaktivní tabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interaktivní tabule, odpověď na dotaz co je to Interaktivní tabule?. Víte např. kdo to je Melancholik? Znáte a víte kdo je Eva Josefíková? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Interaktivní tabule i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.