Co je to?
Definice výrazu Inkluze. Co znamená odborný pojem Inkluze z kategorie Školství?

Co to je Inkluze? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Inkluze?

Inkluze je pojem z oblasti sociologie a její podstatou je začlenění jedinců s postižením nebo znevýhodněním do většinové společnosti a změna postoje okolí k těmto jedincům. Objektem inkluze jsou především osoby zdravotně postižené, příslušníci menšin, přistěhovalci nebo uprchlíci, osoby vyloučené ze společnosti a další.
Inkluze probíhá v celé společnosti, je samozřejmou součástí například školství, kde se do běžných tříd integrují práv postižení nebo nějak znevýhodnění žáci.

Význam slova, termín, co je to Inkluze? Definice výrazu Inkluze. Co znamená odborný pojem Inkluze z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Inkluze? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Inkluze je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice, Inkluze, termín, synonymum, Školství, Školství, Inkluze, formulace, popis, slovo, wiki, přesný význam, význam pojmu, význam, co znamená, co to je

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Inkluze? resp. co znamená slovo Inkluze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inkluze, odpověď na dotaz co je to Inkluze?. Víte např. kdo to je Přemysl Oráč? Znáte a víte kdo je Jáhen? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.