Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erasmus. Co znamená pojem Erasmus z kategorie Školství?

Co je to Erasmus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Erasmus

Erasmus je název programu zajišťujícího mobilitu studentů, který organizuje Evropská unie. Erasmus je založen na spolupráci evropských univerzit a umožňuje studentům absolvovat stáže na zahraničních univerzitách. Název je inspirován jménem renesančního filozofa Erasma Rotterdamského a zároveň je to akronym (zkratkové slovo) z počátečních písmen jeho názvu v angličtině European Action Scheme for the Mobility of University Students. V roce 2014 byl původní program Erasmus nahrazen sedmiletým vzdělávacím programem Erasmus+.

Význam slova, termín, co je to Erasmus? Definice odborného termínu, slova Erasmus. Co znamená pojem Erasmus z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Erasmus sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Erasmus patří do sekce Školství

Co znamená pojem Erasmus? Definice slova, termínu z Wikipedie

Program Erasmus (European Action Scheme for the Mobility of University Students) je program Evropské unie podporující zahraniční mobilitu vysokoškolských studentů a pedagogů a spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání v Evropě.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, definice, slovo, co znamená, popis, wiki, heslo, Školství, synonymum, význam, Erasmus, termín

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Erasmus? resp. jaký je přesný význam slova Erasmus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erasmus, odpověď na dotaz co je to Erasmus?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Hejtman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?