Co je to?
Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Co je to E-learning? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu E-learning

E-learning je pojmenování pro vzdělávací proces, který využívá informační technologie pro vytváření různých kurzů, řízení studia, dálkovou komunikaci mezi lektory a studujícími a pro dostupnost elektronických studijních materiálů pro všechny účastníky procesu. Může se jednat i o označení pouhého použití elektronických prostředků, které se nemusí realizovat prostřednictvím počítačové sítě.
E - learning se neustále vyvíjí. V e-learningu se mohou využívat i různé multimediální prvky a procesy komunikace k řízení studia i komunikaci mezi účastníky.

Význam slova, termín, co je to E-learning? Definice odborného termínu, slova E-learning. Co znamená pojem E-learning z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova E-learning můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz E-learning je v sekci Školství

Co znamená pojem E-learning? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: Školství, co znamená, informace, definice, význam slova, slovník, popis, popis, wiki, přesný výraz, E-learning, co to je, slovo, přesný význam, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo E-learning? resp. jaká je definice termínu E-learning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu E-learning, odpověď na dotaz co je to E-learning?. Víte např. kdo to je Lichvář? Znáte a víte kdo je Narcis? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín E-learning hledat i v jiných kategoriích (než Školství) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.