Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akademický rok. Co znamená odborný pojem Akademický rok z kategorie Školství?

Co je to Akademický rok? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Akademický rok

Akademický rok je rok studia na vysoké škole. Akademický rok trvá 12 kalendářních měsíců a začíná v době, kterou určí rektor. Akademický rok má dva semestry – letní a zimní. V obou semestrech probíhá výuka prostřednictvím přednášek a seminářů, semestr je zakončen zkouškovým obdobím se zápočty nebo zkouškami z jednotlivých předmětů.
V průběhu akademického roku musí student získat patřičný počet kreditů, aby mohl postoupit do vyššího ročníku.

Význam slova, termín, co je to Akademický rok? Výraz, termín, definice slova Akademický rok. Co znamená odborný pojem Akademický rok z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Akademický rok můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Akademický rok se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: přesný význam, formulace, co to je, heslo, wiki, pojem, termín, slovník, slovo, popis, Školství, popis, co znamená, synonymum, význam slova

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Akademický rok? resp. jaký je přesný význam slova Akademický rok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akademický rok, odpověď na dotaz co je to Akademický rok?. Víte např. kdo to je Perfekcionalista? Znáte a víte kdo je Heterosexuál? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.