Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Co je to Absolutorium? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Absolutorium?

Studium na některých vyšších odborných školách a konzervatořích se zakončuje absolutoriem. Úspěšným zvládnutím absolutoria absolvent získává právo používat vysokoškolský titul.
Slovo může mít ještě další dva méně používané významy - propuštění z odpovědnosti a potvrzení či schválení účtů nebo činnosti.

Význam slova, termín, co je to Absolutorium? Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Absolutorium? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Absolutorium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: co znamená, co to je, informace, význam, význam slova, slovo, přesný výraz, popis, wiki, definice, slovník, Školství, heslo, popis, vysvětlení

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Absolutorium? resp. jaký je přesný význam slova Absolutorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutorium, odpověď na dotaz co je to Absolutorium?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Nunvář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.