Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Co je to Absolutorium? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Absolutorium

Studium na některých vyšších odborných školách a konzervatořích se zakončuje absolutoriem. Úspěšným zvládnutím absolutoria absolvent získává právo používat vysokoškolský titul.
Slovo může mít ještě další dva méně používané významy - propuštění z odpovědnosti a potvrzení či schválení účtů nebo činnosti.

Význam slova, termín, co je to Absolutorium? Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Absolutorium) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Absolutorium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: význam slova, popis, přesný výraz, význam, význam pojmu, co znamená, Absolutorium, Absolutorium, co to je, slovník, formulace, termín, wiki, synonymum, definice, pojem

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Absolutorium? resp. co vlastně znamená slovo Absolutorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutorium, odpověď na dotaz co je to Absolutorium?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Archanděl Gabriel? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Absolutorium hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.