Co je to?
Definice odborného termínu, slova Žoviální. Co znamená pojem Žoviální z kategorie Různé?

Co je to Žoviální? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Žoviální?

Slovo žoviální pochází z francouzštiny a používá se výhradně v souvislosti s chováním. Kdo se chová žoviálně, je velmi přátelský, kamarádský, bodrý a dobrosrdečný vůči osobě, ke které nemá bližší vztah.

Význam slova, termín, co je to Žoviální? Definice odborného termínu, slova Žoviální. Co znamená pojem Žoviální z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Žoviální můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Žoviální je v kategorii Různé

Klíčová slova: informace, Různé, wiki, význam pojmu, přesný význam, slovník, význam slova, definice, co to je, Různé, formulace, popis, heslo, přesný výraz, slovo, Žoviální

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Žoviální? resp. co přesně označuje termín Žoviální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žoviální, odpověď na dotaz co je to Žoviální?. Víte např. kdo to je Chlívák? Znáte a víte kdo je Muezzin? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.