Co je to?
Definice výrazu Žlutá linka. Co znamená odborný pojem Žlutá linka z kategorie Různé?

Co to je Žlutá linka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Žlutá linka

Žlutá linka je připojení k internetu přes telefon nebo modem na telefonní číslo, u kterého se za připojení platí vysoká sazba. K některým stránkám na internetu se lze připojit jedině prostřednictvím právě žluté linky. Jedná se většinou o erotické stránky nebo o stránky na hranici legálnosti.
Kromě vysoké ceny je zde ještě vysoké riziko, že vaše připojení bude na tyto drahé linky přesměrováno bez vašeho vědomí. Upozornění na přesměrování může být cizojazyčné nebo nenápadné, a pokud ho odsouhlasíte, nebudete moci vysoký účet reklamovat.

Význam slova, termín, co je to Žlutá linka? Definice výrazu Žlutá linka. Co znamená odborný pojem Žlutá linka z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Žlutá linka sdílejte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Žlutá linka je v kategorii Různé

Klíčová slova: co to je, Různé, termín, pojem, definice, co znamená, wiki, význam pojmu, Různé, slovo, slovník, přesný výraz, význam slova, význam, Žlutá linka, informace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Žlutá linka? resp. jaký je přesný význam slova Žlutá linka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žlutá linka, odpověď na dotaz co je to Žlutá linka?. Víte např. kdo to je Karel Jaromír Erben? Znáte a víte kdo je Lou Fanánek Hagen? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.