Co je to?
Definice výrazu, termínu Žabomyší válka. Co znamená odborný pojem Žabomyší válka z kategorie Různé?

Co je to Žabomyší válka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Žabomyší válka?

Žabomyší válka je označení malého sporu, který nemá význam a je veden z malicherných příčin. Výraz bývá přičítán Homérovi, antické životopisy v tom však nemají pravdu.
Epos Žabomyší válka je totiž parodií na Iliadu, takže Homérovo autorství je nepravděpodobné. Stejnými slovy označil Alexandr Veliký egyptské vítězství vojevůdce Antipatra nad povstáním Sparťanů.

Význam slova, termín, co je to Žabomyší válka? Definice výrazu, termínu Žabomyší válka. Co znamená odborný pojem Žabomyší válka z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žabomyší válka s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Žabomyší válka se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: co to je, význam slova, definice, Různé, přesný výraz, termín, přesný význam, popis, vysvětlení, slovník, Žabomyší válka, Žabomyší válka, Různé, heslo, význam pojmu, wiki

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Žabomyší válka? resp. jaký je přesný význam slova Žabomyší válka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žabomyší válka, odpověď na dotaz co je to Žabomyší válka?. Víte např. kdo to je Cenzor? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.