Co je to?
Definice výrazu Yield. Co znamená odborný pojem Yield z kategorie Různé?

Co to je Yield? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Yield

Yield je slovo s více významy. V oblasti financí se jedná o označení výnosu cenných papírů v poměru k jejich tržní hodnotě. Sázkaři používají pojem yield k procentuálnímu vyjádření úspěšnosti sázejícího a označuje výnos ze sázek. Jedná se tedy o zisk nebo ztrátu z vložené částky. Tento údaj se vyjadřuje v procentech.
Slovo yield znají i tvůrci zdrojových kódů. Zde jde o operátor PHP, který dovolí dočasně pozastavit provádění nějaké funkce a po odložení začít pracovat na stejném místě.

Význam slova, termín, co je to Yield? Definice výrazu Yield. Co znamená odborný pojem Yield z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Yield se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Yield patří do kategorie Různé

Klíčová slova: Yield, vysvětlení, význam slova, heslo, Různé, formulace, synonymum, slovník, přesný význam, slovo, význam, Yield, co to je, Různé, co znamená, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Yield? resp. co znamená slovo Yield? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yield, odpověď na dotaz co je to Yield?. Víte např. kdo to je Libertarián? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.