Co je to?
Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Různé?

Co je to Workshop? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Workshop

Forma vzdělávání, kdy se účastníci s určitými teoretickými vědomostmi aktivně na společném setkání dozvídají nové informace z daného oboru. Přednášející nebo moderátor není učitelem, který diktuje, co mají studenti dělat, ale formou praktických příkladů a ukázek je pobízí, aby se sami zapojili do výuky a získali tak co nejvíc osobních praktických zkušeností.

Význam slova, termín, co je to Workshop? Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Workshop můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Workshop je v sekci Různé

Klíčová slova: slovník, synonymum, přesný význam, formulace, termín, popis, význam, pojem, definice, co to je, význam slova, co znamená, přesný výraz, informace, Různé

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Workshop? resp. jaká je definice termínu Workshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workshop, odpověď na dotaz co je to Workshop?. Víte např. kdo to je Ludvík Jagellonský? Znáte a víte kdo je Klement Gottwald? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.