Co je to?
Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Různé?

Co je to Workshop? Význam slova
Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Workshop

Forma vzdělávání, kdy se účastníci s určitými teoretickými vědomostmi aktivně na společném setkání dozvídají nové informace z daného oboru. Přednášející nebo moderátor není učitelem, který diktuje, co mají studenti dělat, ale formou praktických příkladů a ukázek je pobízí, aby se sami zapojili do výuky a získali tak co nejvíc osobních praktických zkušeností.

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Termín Workshop patří do sekce Různé


Význam slova, termín, co je to Workshop? Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Různé?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, popis, Workshop, informace, heslo, význam pojmu, co znamená, popis, slovo, wiki, význam, co to je

Víte co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Workshop? resp. jaká je definice slova Workshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workshop, odpověď na dotaz co je to Workshop?. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.