Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workflow. Co znamená odborný pojem Workflow z kategorie Různé?

Co je to Workflow? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Workflow

Workflow je označení postupu založeného na přesně dané posloupnosti jednotlivých kroků, užívá se při přesunu dokumentace nebo dat od jednoho uživatele k druhému, a odehrává se prostřednictvím software.
Zjednodušeně jde o tok dokumentů a jiných aktivit rámci firemních procesů. Pravidla pro workflow jsou přesně definována, každý uživatel splní svou roli a posune dokument dalšímu uživateli. Takto se např. schvalují smlouvy, objednávky, produkty, faktury a podobně.

Význam slova, termín, co je to Workflow? Výraz, termín, definice slova Workflow. Co znamená odborný pojem Workflow z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Workflow patří do kategorie Různé

Klíčová slova: heslo, termín, Workflow, informace, přesný význam, Různé, význam, definice, přesný výraz, Různé, pojem, co znamená, význam pojmu, slovník, synonymum, vysvětlení

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Workflow? resp. co označuje slovo Workflow? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workflow, odpověď na dotaz co je to Workflow?. Víte např. kdo to je Daniel Dočekal? Znáte a víte kdo je Dylina? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.