Co je to?
Odborný výraz, definice slova Wellness. Co znamená pojem Wellness z kategorie Různé?

Co je to Wellness? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Wellness?

Celkový pohled na zdraví a spokojenost člověka, který se sám snaží o zachování své dobré mysli, neustále rozvíjí svoje tělesné a duševní schopnosti a umí odpočívat. Mezi wellness programy zahrnujeme vše, co nám dělá dobře a je prospěšné našemu zdraví (masáže, koupele, solné jeskyně, zdravá výživa a životní styl apod.).

Význam slova, termín, co je to Wellness? Odborný výraz, definice slova Wellness. Co znamená pojem Wellness z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Wellness můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Wellness je v sekci Různé

Klíčová slova: termín, synonymum, přesný význam, přesný výraz, definice, heslo, slovo, co znamená, Různé, význam, vysvětlení, význam slova, popis, informace, Wellness, slovník

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Wellness? resp. jaký je význam pojmu Wellness? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wellness, odpověď na dotaz co je to Wellness?. Víte např. kdo to je Daniel Veselý? Znáte a víte kdo je Oftalmolog? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.