Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vortex. Co znamená odborný pojem Vortex z kategorie Různé?

Co je to Vortex? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Vortex?

Vortex je termín používaný parapsychology a řešiteli záhad. Jedná se o konkrétní místo, na kterém jsou dlouhodobě zdokumentovány různé fyzikální anomálie. Ty mohou být prostorové, časové, gravitační, energetické, elektromagnetické či další.
O vortexu se často mluví jako o optickém klamu. Tímto slovem bývají označovány např. Bermudský trojúhelník, vortex v Oregonu nebo oblast velkých pyramid v egyptské Gíze.

Význam slova, termín, co je to Vortex? Výraz, termín, definice slova Vortex. Co znamená odborný pojem Vortex z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vortex můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Vortex je v sekci Různé

Klíčová slova: popis, termín, slovo, význam pojmu, význam slova, Vortex, pojem, formulace, slovník, co znamená, Různé, přesný výraz, informace, význam, Různé, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Vortex? resp. co označuje slovo Vortex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vortex, odpověď na dotaz co je to Vortex?. Víte např. kdo to je Kaplan? Znáte a víte kdo je Kurtizána? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.