Co je to?
Definice výrazu, termínu Vášeň. Co znamená odborný pojem Vášeň z kategorie Různé?

Co je to Vášeň? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Vášeň?

Vášeň je pojmenování pro velmi intenzivní a dlouho trvající emoci. Jedná se o vysoký stupeň emoce a narušení rovnováhy myšlení. Předmětem vášně může být osoba, věc nebo třeba myšlenka, ke které člověk cítí silnou přitažlivost.
Vášeň má obrovský vliv na duševní stav a jednání člověka. Tato emoce má i pozitivní vliv – dodává energii, posiluje vytrvalost a vůli. Vášeň může být i velice prudká a ovlivňovat soudnost jedince.

Význam slova, termín, co je to Vášeň? Definice výrazu, termínu Vášeň. Co znamená odborný pojem Vášeň z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Vášeň můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Vášeň je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, informace, Různé, přesný výraz, Vášeň, pojem, Různé, co znamená, Vášeň, wiki, termín, popis, heslo, slovo, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Vášeň? resp. co je to Vášeň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vášeň, odpověď na dotaz co je to Vášeň?. Víte např. kdo to je Anděl? Znáte a víte kdo je Mahárádža? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.