Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tunika. Co znamená pojem Tunika z kategorie Různé?

Co to je Tunika? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Tunika

Tunika je označení, které se dnes používá pro dámský oděv. Tunika je delší košile volnějšího střihu, zpravidla rovného, může mít rozparek nebo jiné ozdobné prvky. Svým charakterem se hodí spíše na léto, protože bývá z lehkých materiálů a nosí se např. k úzkým kalhotám. Historicky se jednalo o oděv pocházející z antického Říma a byla to taktéž košile s dlouhým nebo s krátkým rukávem nošená jako svrchní oděv.

Význam slova, termín, co je to Tunika? Odborný termín, výraz, slovo Tunika. Co znamená pojem Tunika z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tunika s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Tunika se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, přesný význam, vysvětlení, informace, co to je, definice, co znamená, Různé, slovník, heslo, synonymum, wiki, význam pojmu, slovo, Tunika, Tunika

Co označuje termín Tunika? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tunika (z lat. tunica) byla starověká římská košile, často s krátkými rukávy. Nosili ji muži i ženy, doma i při práci, svobodní lidé přes ni na veřejnosti nosili togu. Ve středověku se tunika nosila jako svrchní oděv.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Tunika? resp. jaká je definice termínu Tunika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tunika, odpověď na dotaz co je to Tunika?. Víte např. kdo to je Centrista? Znáte a víte kdo je Kurva? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.